Kto jsme

Kdo jsme

Katarina Vajova
Společnost Highlite International sídlí v Kerkrade (Jižní Limburg, Nizozemsko) a byla založená v devadesátých letech  Huub a Conny de la Haije. Co začalo jako první kontejner s jevištním zařízením vyrostlo do společnosti, která dodává své produkty do více jako sedmdesáti zemí a zaměstnává více jako 150 zaměstnanců. Highlite se může pyšnit tím, že je jedním z evropských lídrů v prodeji jevištní techniky a světový distributor produktů na poli osvětlovací a ozvučova...

Sales Benelux, Germany and Austria

 

Pascal Huijnen

Head of Sales 
Email: Pascal.Huijnen@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 01

nl
de
uk
blanc
Pascal_Huijnen
   

Manfred Kooke

Sales
Email: Manfred.Kooke@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 01

nl
de
uk
blanc
Manfred_Kooken
   

Aranka Vink

Sales
Email: Aranka.Vink@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 01

nl
de
uk
blanc
 
   
   
 

International Sales

 
       
 
   

Raymond Paes

International Sales
Email: Raymond.Paes@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

nl
de
uk
blanc
Raymond_Paes
   

Maurice Moureau

International Sales
Email: Maurice.Moureau@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

nl
de
uk
blanc
Maurice_Moureau
   

Romina Baiguini

International Sales
Email: Romina.Baiguini@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

it
es
uk
nl
 
   

Salvatore Pasciuto

International Sales
Email: Salvatore.Pasciuto@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

it
uk
blanc
blanc
 

Tamara Borghmans

International Sales
Email: Tamara.Borghmans@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

nl
de
uk
blanc
 
   

Pista Hajdú

International Sales
Email: Pista.Hajdu@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

nl
de
uk
blanc
 
   

Ivo Moors

International Sales
Email: Ivo.Moors@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 06

nl
de
uk
fr
 
   
   

Artecta

 
   

Maurice Jongkind

Sales Artecta
Email: Maurice.Jongkind@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 34

nl
de
uk
blanc
Maurice_Jongkind
   

Marc Stekelenburg

Sales Artecta
Email: Marc.Stekelenburg@Highlite.nl
Phone: 0031 45 566 77 34

nl
de
uk
blanc
Marc_Stekelenburg
   
     
blanc
 
   
 
 

Sales Department 
 Phone: +31 (0)45-5667701
 Fax: +31 (0)45-5667709
 Email: sales@highlite.nl

Export Department 
 Phone: +31 (0)45-5667706
 Fax: +31 (0)45-5667709
 Email: export@highlite.nl

Artecta Department
 Phone: +31 (0)45-5667734
 Fax: +31 (0)45-5667709
 Email: artecta@highlite.nl

After Sales Department 
 Phone: +31 (0)45-5667723
 Fax: +31 (0)45-5667709
 Email: aftersales@highlite.nl

Technical Department 
 Phone: +31 (0)45-5667703
 Fax: +31 (0)45-5667711
 Email: td@highlite.nl

Address 
 Vestastraat 2
 6468 EX Kerkrade
 The Netherlands